Lemurská Křišťálová věž

Vyprodáno

Nádherný mistrovský Lemurský křišťál, velmi hluboký a moudrý krystal, který nese vysoké Vědění a je propojený s předáním. Jedná se o krystal, který může volně stát a svou špicí tak mířit do Nebes.

Křišťál jako vysílač je věží, která je určena pro příjem informací a vysílání informací, je krystalem, který předává kódy pro pochopení a aktivování spínačů v mozku pro telepatické spojení a předání. Bude zapotřebí aktivně zkoušet tyto energie používat. 

Křišťál se na svém těle transformuje, kde se stává pomalu katedrálním krystalem, vzájemného předání, je to energie propojení, vzájemného růstu, podpory a sdílení informací skrze různé energie, principy v jednom celku...

Tento krystal tak může být krystalem rodiny, skupiny, firmy, vzájemného projektu pro vysílání a také stahování informací ke všem členům, jenž jsou součástí a jejich telepatické propojení.

Měl by mít své místo, kde může být ukotven, aby zde vytvořil energetický prostor a propojil se se Zemskými krystaly a zároveň vyšším dimenzionálním prostorem, odkud chce zprávy přijímat. 

Jedná se zároveň o Lemurský krystal, je to prastaré Vědění propojené s Lemurií a veškerým věděním a znalostmi, jenž tyto bytosti duchovních učitelů, kteří pracovali s krystaly, měli k dispozici, Vědění, které obsáhli. Vše je časem propojené, a tak veškeré stahování a konání v naší přítomnosti má i dopad na tuto sféru.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenout a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž pro Lemuřany bylo přirozenou schopností.

Váha : 1,1 Kg

6 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ