Lemurský Křišťál Jádro Spojení

Vyprodáno

Nádherný lemurský mistrovský křišťál, jako Mistr, Průvodce Vyššího poznání, který obsahuje informace a spisy, které jsou aktivní pro tuto dobu...Jedná se o krystal nesoucí úžasné Vědomí, který bude také hlavním krystalem a předavatelem energií pro vaše ostatní krystaly. 

Je to jakési ,,Jádro spojení,, jak se tento krystal sám nazval. Může být pro nás průvodcem na cestě pro pochopení Nových nebo Pradávných informací, které jsou v tomto krystalickém Jádru ukryty. Spojení s tím, co máme odkrýt a zapadá do našich příběhů, našeho pochopení. 

Jádro spojení i pro další energie, krystaly a živoucí předměty. Jako komunikátor mezi jinými esencemi, sférami...

Velké lemurské krystaly toho nesou mnohé, byly rozmístěny po celém světě, aby do nich byly zakódovány informace, vibrace, se kterými se můžeme spojit, až budeme připraveni. 

Tak jako se tento krystal může propojit s dalšími lemurskými krystaly, které nesou Vědomí a sdílet tak aktuální informace jak na tom kolektivně majitelé jsou a co je zapotřebí ukotvit, otevřít... je zde také světelná stopa, že pokud jeden z majitelů Lemurského mistrovského krystalu něco ukotví a pochopí skrze své Vědomí, tato světelná stopa se otiskne v dalších krystalech a můžeme tak snáze udělat potřebné Posuny pro kolektivní Vzestup.

Uzřít Nekonečnost a mnoho dalších realit, abychom pochopili ještě více náš smysl s projektem Země a propojení se Vším, co nás obklopuje, jak je vše potřebné a důležité, každé slovo a čin, který se otiskne a nese se Vesmírným prostorem jako hologram, který může léčit a napravovat. 

Uzřít ale také naprostou realitu, kterou na Zemi žijeme. Která je součástí planety Země, abychom přijali Řád, abychom přijali to, co vše je možné na Zemi zažít... nezavírali oči strachem, ale přijali, že i tady toto je zde část reality. Uzřít obě polaritní strany. Vidět misky Váh, které jsou stejně naplněné. 

Tento krystal už je pro toho, kdo nějaké krystaly vlastní, aby toto jádro mohlo pracovat i s dalšími krystaly, které doma máme. 

Křišťál pomáhá také nahlížet do Lemurie a starodávné moudrosti, jenž tato doba nese, aby byla SPRÁVNĚ pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nová energie.

Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Lemurský křišťál v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu.

Tak jako ostatní lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické Vědění, informace o vývoji a historii planety Země, projektu Lidstva a bytostí naší Sluneční soustavy.

1,5 kg

8 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ