Lemurský křišťál hada + turmalín

Vyprodáno

Nádherný Lemurský křišťál, propojený s energií bílého hada, kterým prostupuje očišťující turmalín.

Jedná se o mistrovský krystal, který ve spojení s bílým hadem nám otevírá mystéria prastaré síly, díky které se můžeme dotknout Nekonečna. Je to čistá - sexuální Tvůrčí energie, která v propojení s celým tělem a srdeční oblasti může odemknout veškeré dveře a zámky, která nás dokáže propojit se vším, co Jest, dostat nás k naší podstatě Duše, rozplynout se v Nekonečnu.

Daný turmalín pomáhá tuhle velmi silnou oblast očišťovat jak od našich vzorců, ale také kolektivních, neboť tato energie je velmi pokřivená. 

Krom této unikátní energie, se kterou je krystal propojen (zatím je to 2 kousek, který jsem v životě viděla) se jedná o Lemurský křišťál. Ty pomáhají v práci s vyššími energiemi, pomáhají ve vědomé telepatii a ve spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž pro Lemuřany bylo přirozenou schopností.

Můžeme sdílet energie a nové informace skrze krystal s Lemurskými bratry a sestrami a pomáhat si tak na cestě Vzestupu. 

0,6 kg

3 773,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ