Lemurský oboustranný křišťál + samoléčitel

Vyprodáno

Nádherný surový Lemurský křišťál jako krystal samoléčitel. Je to mistrovský kousek, který nese nádherné světlo a vysokou krystalickou energii, tak silnou schopnost předání léčivých kódů a narovnání do naší božské podstaty.

Z druhé strany krystalu (ze základny) je plocha, která je ozdravena sama krystalem a začala tam na tom místě NOVÁ KRYSTALIZACE. Krystal tak je oboustranným.

Takovýto lemurský křišťál Samoléčitel působí na naše tělo, ale také naši DNA a nese otisk pro narovnání, rotujících kódů a informací pro dokonalá zdravá lidská těla.

Můžeme ho mít jako rádce, pomocníka pro léčení a rovnováhu, ale také na nemoci ve vyšším stádiu nebo silném energetickém zanesení. Může být ale také pomocníkem a průvodcem pro cestu léčitele, kterého navštěvují druzí lidé a žádají o pomoc, kde tuto harmonii a kódy léčení můžeme používat pro ostatní ... (potom ale krystal už nepoužíváme jako osobní pro sebe, ale je určen na práci pro ostatní)

Předává nám informace a způsob najít cestu k rovnováze a plnému zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Tím, že se jedná o Lemurský křišťál, tak jsou zde i lemurské postupy a klíče k léčení v propojení s bytostmi světla, které nesou určité techniky, světelné komory pro naše tělo.

Vše co si dovedeme představit k našemu léčení - zkusme i použít.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

0,642 kg

4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ