Lemurské Srdce

Vyprodáno

Nádherný lemurský Křišťál jako krystal nesoucí energii Propojení, Jednotné sféry, otisku kosmického Srdce.

Je to krystal s přesahem, tento kousek zkrátka musí cítit, ten, ke kterému může přijít. Krystal bude velmi pracovat se srdeční čakrou, naším osobním portálem, který nás povede na oblastí, ve kterých ještě více máme otevřít své srdce. 

Povede nás k oblastem, kde máme nahlížet na situace s Láskou a stát se bezpodmínečnými bytostmi zde na Zemi. Plně zde prožít POCHOPENÍ různorodosti, abychom tento otisk od 3D vrstvy šířili skrze časy a prostory přes všechny dimenze. 

Aby se tento otisk ukotvil na všech místech, kde má dojít k znovu nalezení harmonie i právě skrze naše zapomění zde na Zemi. (Především kvůli hvězdným válkám, galaktickým technologiím, ztrátám planet apod.)

Krystal nás povede paprsky Srdce do oblastí a míst, kde máme být pozorovatelem a některé situace tak pozorováním očistit v naší 3D rovině. 

Tento krystal se dá krásně programovat na dané témata, se kterými mohu aktuálně pracovat. Nejen zemko-galaktických, ale můžeme také stahovat skrze něj kódy léčení, hojnosti, kódy zdrojové Pravdy, jenž má sejmout veškeré iluze, kódy převzetí síly a odpovědnosti a kódy Přijetí a pochopení - Bezpodmínečné Lásky.

Jste vyzývání jako Tvůrci s krystalem komunikovat a stahovat skrze něj informace, které jsou nejen pro vás osobně, ale také pro kolektivní energie pro to nejvyšší dobro. 

Jedná se zároveň o Lemurský krystal, který nese i napojení na tuto etapu našich životů, kde neseme různé dary a vzpomínky na naše mistrovství ve fyzických, Světelných tělech, jakožto průvodci. Otisk Lemurie opět ožívá. 

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. 

Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, lemurské světlené písmo a vše co oživí naše vzpomínky.

2,78 kg

13 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ