Lemurské Propojení + vhledové okno

Vyprodáno

Nádherný lemurský křišťál Propojení, který když jsem fotila se aktivovat a rozzářil svou vnitřní Duhu. 

Krystal ve své části nese krystalické okno, skrz které můžeme uvidět věci a situace za oponou, abychom se stali pozorovali a viděli náš skutečný příběh Duše, a tím i onen uzel určité situace, kterou můžeme jako bytosti řešit.

Krystal dokáže putovat prostory, oknem můžeme vidět jak svou minulost, životy, které jsme prošli a situace, zkušenosti, které se nám děli a možná i opakují. Abychom uzřeli a pochopili, odpustili nebo si vzali poučení, něco dokončili v tomto cyklu na Zemi.

Nehlédnout do naší síly, podstaty a všech potenciálů, které můžeme skutečně naplnit a které jsou ukryty ve tvé DNA. 

Krystal se přikládá oním okýnkem na 3. oko a nebo se v uvolněném a meditativním stavu se můžete uvolněně dívat do okénka s otevřenými nebo zavřenými oči, do krystalu také vstupovat a nechat ho tak vyprávět příběh, který s námi chce sdílet.

Křišťál je propojený s dalším krystalem, ač by to mohl být partnerský krystal, tady je spíš energie Propojení s druhými energiemi, něčím, co je odlišné a chce být přijímáno, pochopeno. Kde s námi mohou jít po boku lidí, kteří jsou odlišní ve svých názorech, ale mají srdce na pravém místě. A to srdce je portálem a klíčem komunikace a stejného cíle...proto je i uprostřed krystalu Duha, která přináší hravé a lehké energie, které mají prostoupit naše lidské vztahy. 

Abychom se navrátili k radosti a jednoduchosti k lidem, kteří nás obklopují, abychom v sobě našli opět cestu skrze respekt a pochopení. Tento krystalem je průvodcem čisté Lásky, která nesoudí, ale přijímá a učí tě podívat se na sebe v propojení s dalšími lidmi, jak na ně reaguješ, jak je přijímáš, jestli hodnotíš a posuzuješ. Popřípadě, kde tyto vzorce posuzování a hodnocení neseš, kdo je v tobě aktivoval, čemu si se chtěl přizpůsobit...

Prstem si můžeš projíždět po hlavní plošce krystalu, jako vrstvy, které tě vezmou do hloubky sebe sama pro odkrytí vrstev, které jsi připraven uzřít. 

Nádherný kousek, který doporučuji tomu, kdo už nějaký krystal vlastní nebo pokud vás opravdu volá Srdce :-) 

Samozřejmě se jedná o lemurský krystal, a tak nese vše, čím lemurské krystaly disponují.. 

0,77 kg


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ