Lepidolit s červeným turmalínem 1,4 kg

Vyprodáno

Nádherný, velký mistrovský Lepidolit s červeným turmalínem, neboli rubelitem v harmonickém propojení jako krásný předavatel ženské energie, jemnosti, něhy, citlivosti a krásy. 

Tyto energie nás vybízejí, abychom je přijali, abychom se jimi nechali obejmout a poléčit veškeré úrovně, které jsou spojené s NE-SEBE-Láskou. Všude tam, kde jsme šli proti sobě, kdy jsme si nedovolili se otevřít se kráse a sebehodnotě, sebepřijetí, své osobní síle v jemnosti.

Jeho jemnost a krása je ovšem jeho velkou silou. Pomáhá se nám se uvolnit ve vypjatých a náročných situacích. Uvolnit veškeré zablokované a stuhlé energie, které nám nedovolují se plně otevřít, otevřít se sami sobě, druhým, partnerovi, lásce, otevřít se tomu novému, co přichází.

Tento kámen ukazuje jasnost v situacích, kdy se nemůžeme rozhodnout nebo stojíme na místě a potřebujeme se Posunout a konečně vykonat potřebné změny. Vše je vedeno s klidem, Láskou v nalazení se na naše srdce.

Podporuje nás ve víře a vytrvalosti, zaměření se na to, co je pro nás aktuálně opravdu důležité a na to, abychom se nevzdávali pokud se ihned neobjeví výsledky. Abychom šli za svými sny a věci, které začneme, uměli také dokončit. Abychom neplýtvali energií na vize a věcí, které nyní nejsou aktuální. Změny, které můžeme vykonat právě teď a tady, v tom musíme začít.

Lepidolit nás nalazuje na Vyšší Záměr, abychom naše situace viděli více z nadhledu. Zároveň nás učí zachovávat si zdravé analytické schopnosti, tak aby náš mozek byl v souladu s naším srdcem a Vyšším Vědomím, v dokonalém propojení s celým naším tělem, Vědomím, buňkami. Celé naše Já jsem, to vyšší Já v našem fyzickém těle.

Je to krystal, který nám poháhá v přijetí sebe sama, práci se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost za své tělo a svou přirozenou sexualitu. Krystal vybízí, aby veškeré pochyby, smutky, pocit samoty, nenaplněné lásky nebo strach z oddělení byl očistěn. 

Pomáhá nám svými paprsky přijímat svou ženskou podstatu a spokojenost sama se sebou, svými zkušenosti, svým tělem, tím, kým jako žena jsem ve své plnosti a skutečnosti. 


3 430,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ