Madagaskarský křišťál

Vyprodáno

Krásný křišťál do ruky z Madagaskaru, plný světla je svým hladkým tvarem uzpůsobený pro osobní práci se světelnými krystalickými paprsky. Pro ty, kteří mají rádi krystaly v ruce při meditaci nebo sním spát přes noc, kde na nás může působit především v době, kdy jsme schopni se plně uvolnit, otevřít a tím pustit to, co již nepotřebujeme.

Je to kousek krystalického Vědomí, který nám pomáhá v práci se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

Samozřejmě ho můžeme používat na cokoliv, co ucítí naše srdce. Je zde především pro ty, kdo upřednostňují kontaktní krystal, než ostré špice, či jiné tvary :)

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

0,3 kg

900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ