Magnezit

Vyprodáno

Větší kámen magnezitu, který nese velmi jemnou, uklidňující energii, kterou šíří do svého okolí a všude, kde je tento kámen položen.

Megnezit neboli bílý howlit je vhodným krystalem do domova, abychom my ani členové domácnosti nepřenášeli věci a energie např. z práce domů, ale abychom se cítili opravdu krásně - DOMA nezatížení tím vším, co jsme přes den zažili někde jinde, ale mohli si v klidu odpočinout a cítít se v klidu a harmonii. 

Magnezit je hodí i na pracoviště, pokud jste obklopeni lidmi, kteří jsou pod tlakem nebo mají kolem vás stres, kámen působí jako harmonizátor prostředí, zároveň velmi uklidňuje a předává vyšší záměr toho, že vše je v pořádku a vše má určité řešení, zítra slunce opět vychází.

Surový Magnezit působí velmi dobře na naši mysl, pokud neustále přemýšlíme nebo nám nejde meditovat a zastavit se, máme pocit, že toho máme velmi mnoho co musíme udělat, nebo že se nám otevřelo spoustu energií, i těch duchovních a máme pocit, že toho je moc, můžeme to zkusit s tímto uklidňujícím pomocníkem.

790,00 Kč
Please select variants first

Magnezit má 0,65 kg

Kámen a jeho esence nám předávají, že ať stojíme uprostřed bouře, tak to zvládneme a i to pomine... 

Právě nyní je vše v pořádku.