Malachit mistr 3,3 kg

Vyprodáno

Výjimečný mistrovský Malachit, opravdu velký kus, který já zároveň kamenem, který může stát (viz. 2 fotografie) a také může být položen, kde jeho energii pro nabízí mohou využít léčitelské nástroje, lasery, či posvátné amulety. 

Malachity mají silnou léčivou vibraci. Ten, kdo vnímá vibrační krystalickou energii minerálů, může cítit, jak malachity vibračně až doslova hučí vysokou frekvencí. Pro určité jedince je jeho energie natolik silná, že si na krystal musí zvykat. 

Proto tento kousek stačí mít v místnosti, aby na nás mohl působit svými paprsky a postupně jej přibližovat ke svému energetickému poli. S tímto krystalem se nemusíme propojovat dotykem. Jeho Vědomí je a vyzařuje.

Tento velký kus, má obrovský přesah, a tak je vhodný do domácnosti, kde se už nějakým způsobem energeticky pracuje. Nebo jako krystal pro terapeuty, léčitele, na pozemek, do míst, která mají vyšší poslání. K lidem, za kterými přichází další lidé, či jsou strážci krystalů nebo portálů úrovně Země. 

Používá se především na léčení a práci s fyzickým tělem a zobrazení vnitřních programů a přijatých iluzí.

Malachit je velmi propojen s energií Znovuzrození. Uzření Pravdy a ukotvení jí do našeho života. Projít procesem sejmutí iluzí, a vnímání vlastního světla, vlastní pravdy s pravdou Zdrojovou. 

S mistrem Malachitem něco silného končí a něco Nového začíná, jeho energie nám velmi přímě ukáže situace, které již nechceme řešit a procházet, neboť jsou součástí našeho starého myšlení a starého Vnímání reality. S naší prací nám pomůže od sebe odseknout a ukončit vše, co již Novém a Znovuzrozeném nemá místo. Zato nám předává vibrační léčivou terapii skrze noc, kdy jsme schopni se plně znovuzrodit a aktivovat naše buňky na vyšší vibrace. 

Malachit má rád svůj prostor, kde může být ukotven. Očišťuje se Palo Santem nebo dalšími vykuřovadly, světlem. Rozhodně nedoporučujeme očišťovat vodou, ani krystal do vody pokládat. 

Krystal může stát a vyzařovat do prostoru, jeho dosah je obrovský, a tak bude krystalem i pro okolí, lidi, zvířata, rostliny. Jestli žijete u přírody, bude předávat dévám stromů, skřítkům a vílám, a také především Elfům, strážcům tajemství Země a pokladů - relikvií, na které dozraje teprve čas. Ti se mohou přiblížit k lidem i díky malachitům, protože mají unikátní vibrační, světelnou a zároveň ochrannou energii. 

Malachit má 3,3 kg

16 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ