Malachit mistr Léčitel

Vyprodáno

Výjimečný mistrovský velký Malachit vhodný do celého prostoru, díky jeho velkého léčitelského - vibračního dosahu. 

Je to krystal pro terapeuty, léčitele, do míst, která mají své vyšší poslání. K lidem, za kterými přichází další lidé. Nebo pro ty, jenž pracují s přírodou, v lese... neboť malachit je propojený i se strážci a bytostmi Země.

Ten, kdo vnímá vibrační krystalickou energii minerálů, může cítit, jak malachity vibračně až doslova hučí vysokou frekvencí. Pro určité jedince je jeho energie natolik silná, že si na krystal musí zvykat, než se sladí s jeho vibrací. 

Takovýto malachit bude pracovat a předávat léčení na fyzické úrovni a v našich vnitřních programech a přijatých iluzích. Uzření Pravdy a ukotvení jí do našeho života. Projít procesem sejmutí iluzí, a vnímání vlastního světla, vlastní pravdy s pravdou Zdrojovou.

S mistrem Malachitem něco silného končí a něco Nového začíná, jeho energie nám velmi přímě ukáže situace, které již nechceme řešit a procházet, neboť jsou součástí našeho starého myšlení a starého Vnímání reality. 

Pomáhá od sebe odseknout a ukončit vše, co již Novém nemá místo. 

Malachit má rád svůj prostor, kde může být ukotven. 

Očišťuje se Palo Santem nebo dalšími vykuřovadly, světlem. Rozhodně nedoporučujeme očišťovat vodou, ani krystal do vody pokládat.

Krystal může stát a vyzařovat do prostoru, jeho dosah je obrovský, a tak bude krystalem i pro okolí, lidi, zvířata, rostliny. 

3,1 kg 

15 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ