Malachit Mistrovský

Vyprodáno

Nádherný velký mistrovský malachit výjimečné kvality...na první pohled můžeme i skrz fotografii vidět jeho sílu, jasně ostrou zelenou barvu, která dává navědomí, že je silným zástupcem minerálního Vědomí, s velmi silnou léčivou vibrací.

Tento krystal doslova vibračně ,,hučí,, pro určité jedince je jeho energie natolik silná, že si na krystal musí zvykat. Proto tento kousek stačí mít v místnosti, aby na nás mohl působit svými paprsky a postupně jej přibližovat ke svému energetickému poli.  S tímto krystalem se nemusíme propojovat dotykem. Jeho Vědomí je a vyzařuje. 

Krystal je velmi propojen s energií Znovuzrození. Uvědomění si toho, co nás vyvádí z naší rovnováhy. Co nám nedělá dobře pro naše fyzická, energetická těla.

S mistrem Malachitem něco silného končí a něco Nového začíná, jeho energie nám velmi přímě ukáže situace, které již nechceme řešit a procházet, neboť jsou součástí našeho starého myšlení a starého Vnímání reality. S naší prací nám pomůže od sebe odseknout a ukončit vše, co již Novém a Znovuzrozeném nemá místo.

Malachit má rád svůj prostor, kde může být ukotven. Očišťuje se Palo Santem nebo dalšími vykuřovadly, světlem. Rozhodně nedoporučujeme očišťovat vodou, ani krystal do vody pokládat. 

0,6 kg


5 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ