Masážní křišťál do ruky

Vyprodáno

Masážní křišťál, který má kulaté ukončení, abychom s ním mohli pracovat nejen s paprsky, ale také přímo s fyzickým tělem a krystal používat i na tlakové body a přejíždět jím po těle. Může být i v kombinaci s přírodním tělovým olejem na masáž.

Jeho špičku můžeme držet nad místem, které chceme aktivovat, které chceme harmonizovat, kde chceme rozproudit energie. Tato část je zcela na nás, jak to pocítíme.

Můžeme přivádět světlo a paprsky do svých dlaní, pro aktivování jasnocítění skrze ruce a průchodu léčivé energie.

Narovnává a dává do souladu naše jemnohmotná těla, ty nejjemnější spojení, které potřebují posílit v Nových energiích, vytvořit nové pozitivní spoje, vzorce, jenž utváření nyní naší Přítomnost.

Samozřejmě jej můžeme používat na cokoliv, co ucítí naše srdce. Je zde především pro ty, kdo upřednostňují kontaktní krystal, než ostré špice, či jiné tvary :)

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

0,4 kg 

1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ