Masážní

Vyprodáno

Masážní křišťál 6 paprsků, který se používá jako léčivý nebo masážní krystal, kterým můžeme přivádět do těla velmi vysoké koncentrace krystalické energie a také čistého Světla.

Jeho špičku můžeme držet nad místem, které chceme aktivovat, které chceme harmonizovat, kde chceme rozproudit energie. Tato část je zcela na nás, jak to pocítíme. Můžeme přivádět světlo a paprsky do svých dlaní, pro aktivování jasnocítění skrze ruce a průchodu léčivé energie, můžeme nechat působit na naše 3. oko

Nejen pro aktivaci, tak také uvolňováni bloků a různých energetických shluků, energií přecházejí v onemocnění fyzického těla.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s nimi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili..

900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ