Mistrovský Ametyst Fantom s vnitřním světem

Vyprodáno

Mistrovský majestátný duchovní ametyst, nositel královské esence, komunikátor a přenašeč zpráv, Vesmírná Databanka, která nese mnohé informace, zprávy a události, které nás vedou k pochopení událostí a samotné podstaty ZDROJE. 

Obsažený vnitřní svět s duhovou sférou je plný mnohými jemnohmotnými bytostmi, které na nás skrze krystal volají a zobrazují se nám. Do vnítrního světa krystalu můžeme vstupovat, čekají nás zde mnohá předání, ale také poučení a práce, kterou máme vykonávat jako Božské Vědomí na Zemi. 

Vzácný krystal s vnitřními mnoha Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie, vývoje dalších mimozemských druhů a jak jsou s námi propojení, jaké zkušenosti si vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci zde na Zemi a co zde máme za naši rasu, skupinu či sféru vykonat. Tento krystal je pro toho, kdo necítí, že je na Zemi pouze z osobní zkušenosti, ale pro kolektivní zájem.

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá. Snaží se nám veškeré informace podat přesně tak, jak jsou, neboť se napojuje na části našeho Vyššího Já, které ze své podstaty může tyto informace nezaujatě přijmout.

Tento krystal nám pomáhá přijímat vysokovibrační energie do našeho pole.

Skrze sny nás jeho paprskem a kódy bere na místa, jenž jsou naším domov, místem, kde dochází k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

Pomáhá nám zarovat nás do naší síly, předává nám naši velikost a učí nás díky vnitřního fantomu Moudrosti, abychom v životě mohli vést ostatní, pokud to cítíme jako součástí naší cesty - cesta předání druhým. Abychom dělali rozhodnutí v souladu s naším srdcem a světeným mozkem. Jako nositelé světelné koruny, kde přijímáme zodpovědnost, ale víme, že také Tvoříme a jsme součástí Boha, Bohyně, Všeho, co Jest.


4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ