Modrý Aragonit - vibrace Lemurie

Vyprodáno

Výjimečný modrý Aragonit, kámen nesoucí vibrace Lemurie. 

Lemurie je pro mnohé Duše na Zemi místo, které by ve vzpomínkách na Zemi mohli nazývat svým domovem. V mnohých jsou ukotveny velmi hluboké emocionální stopy. Prastaré, avšak velmi živoucí emoce a vzpomínky, které se začínají opět v lehkosti vynořovat na povrch.

Krystal vibruje Lemurií, odemyká tak zámky vzpomínek a toho, co v sobě nesete. Svým rozpomenutím jako světelnou stopou budete pomáhat rozpomenout si ostatním, je to taková vodní vlnka, která se již nese.

V čím větší hloubce strachu a různých emocí, které se kolektivně ve světě derou na povrch, jsou aktivována a povoláváni pracovníci Světla. Ti, na které nastal čas a jsou připraveni. Tyto vibrace Lemurie znovu ožívají skrze krystaly, vody a oceány, velryby a delfíny, kteří zpívají písně Lemurie. 

Tento krystal rozbuší tvé srdce, pokud jsi byl součástí Lemurie a jsi připraven odemknout Moudrost ukrytou v sobě. Pokud přijímáš tento krystal jsi jeho společníkem, ochráncem ve fyzické sféře. S tím přichází i pro tebe to ANO, že přijímáš a jsi připraven uzřít pravdu a možná v sobě propustit hluboké emoce, které z této doby v sobě můžeš nést. 

To vše pro pochopení celistvého tvého Světla Já Jsem. Další skládačky, která je branou do tvého Multidimenzionálního - zemsko-kosmického Já.

Tento krystal náleží tobě na osobní práci, do skupin ho ber pouze tehdy, bude-li tam krystal povolán. Krystal nedávej pod vodu, očišťuj ho pouze vykuřovadly a Světlem nebo nemá být omyto vodou to, co nese. Totéž si uvědom o dotyku, kdo se dotkne této struktury - načerpá kódy lemurie, avšak svým otiskem na krystalu něco zanechá... Je tak na tvém uvážení, ty jsi strážce krystalu, aby jsi zvážil, komu přijde krystal do rukou a proč...

,,Vyhrazuji si právo zrušit objednávku, pokud ucítím, že má být krystal jinde,, Děkuji za pochopení :-)

1,5 kg 

13 960,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ