Modrý kyanit

Vyprodáno

Nádherný, obrovský Modrý kyanit, kde díky jeho velikosti může být použit do prostoru - ať už jako rodinný, tak osobní krystal, nebo jako krystal do skupin, do prostorů, kde se pracuje s lidmi a vyššími energiemi, kde se komunikuje s Vyšším Já, s Duší, s Vědomím těla..apod.

Tento krystal pomáhá v určitém ukotvení na Zemi, pro rozpomenutí, proč jsme tady v tento čas a jaký máme na Zemi úkol. Nalazuje a pomáhá v přirozené komunikaci s dalšími vesmírnými Bytostmi, nalazení se na Světelný jazyk, nyní nastala ta správná doba nechat vše projevovat skrz naše hrdlo nahlas.

Kyanit je krystalem Nové Doby, takovýto velký kus zaštiťuje opravdu velký pozemek a dosah. Je to krystal očišťující, ale také komunikační, jehož krystalické vibrace v nás pomáhají otevírat kanály pro komunikaci s jemnohmotnou sférou.

To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno, sdíleno, předáváno.

Kyanit dokáže transformovat negativní až toxické energie. Proto se hodí domů nebo do míst, kde chodí lidé.

Vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším propojení. Každý náš pocit, veškerá naše myšlenka má pro náš život význam.

OČISTA: Kyanit veškeré energie umí transformovat v sobě nic nezadržuje a tak se nemusí očišťovat. Pokud to ale vnímáme, použijeme Světlo nebo vykuřovadlo.

3,4 kg

8 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ