Morion katedrála

Vyprodáno

Nádherný katedrálový Morion, který proniká do jádra věcí a situací, které chceme řešit, vede nás po linii až k somtnému zdroji vytvořených situací, které mohou být až mimo tuto Zemi, rovněž jeho energie a světlo je propojené se Vším, co Jest.

Morionová Katedrála ti přináší vědění napříč časy, zkušenosti a předání, které už jsme jako bytosti v této galaxii na různých místech zažili, a tak se mohli poučit z minulosti a vytvořit skrze nás a nové energie novou realitu.

Je Průvodcem pro odkrytí událostí, jenž jsou v nás velmi hluboko - Lemurie, Atalntída, Egypt a také ty, jenž jsou hvězdné podstaty a je velkým darem tyto věci právě vyléčit v této hutnější zemské rovině, a tak vyléčit ve všech úrovních, kde se dotýkají.

Jedná se o energie pocítění hluboké bolesti z oddělení - od své duchovní rodiny, ze svého domova, bolesti z oddělení od našeho duchovního partnera, prvotní oddělení od Zdroje, jenže samotná tato událost pro mnohé znamenala okamžitou smrt. Jsou to záznamy hvězdných válek a ny fyzické rovině manipulace energetická i informační a zneužití osobních energií samotných bytostí.

Ano, tyto věci jsou silné, ale je to nádherný vývoj naší silné světelné duše, která si přála tyto věci pocítit emocemi na Zemi a tady je transfomovat, a tak nést stopu léčení napříč Vesmíry.


2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ