Morion surová špice + strážce záznmů 0,7 kg

Vyprodáno

Nádherný velký morion, který má 0,7 kilo. Velmi hluboká a silná energie mistrovského, prastarého krystalu, která v sobě nese posvátné záznamy, které přichází v tuto dobu k otevření, sdílení a ke čtení pro ty, co mají čisté záměry, pracují pro Vyšší Dobro. 

Krystl nese Zemskou, kosmickou paměť, mnohé toho zažil. Jeho podstata je hloubka, propojení s nejhlubšími částmi sebe sama, abychom se plně dotkli našeho vnitřního světa, naší podstaty a plně se sebou propojily na všech možných úrovních do teď a tady, kde se vše propojuje. Vše máme k dispozici, klíče, kterými se můžeme podívat do jakékoliv události, do jakékoliv doby a tak pochopit více význam sebe sama a úkoly, které jsme si sami jako Duše stanovili. 

My sami jsme si Průvodci na naší cestě.  

Morion proniká do enegetických uzlů, do zastavení, do pochybností, do strachů do Jádra a Podstaty věcí a situací, které chceme řešit, vede nás po linii až k somotnému zdroji vytvořených situací, které mohou být jak zemského původu, tak i situace, které nás poznamely mimo tuto Zemi.

Je Průvodcem pro odkrytí událostí, jenž jsou v nás velmi hluboko - Lemurie, Atalntída, Egypt a také ty, jenž jsou hvězdné podstaty a je velkým darem tyto věci právě vyléčit v této hutnější zemské rovině, a tak vyléčit ve všech úrovních, kde se dotýkají.

Dostáváme se k úplně prvotním energiím oddělení od Zdroje, pocítění samoty, nedostatečnosti... a pak další roviny, které jdou dále jako oddělení - od své duchovní rodiny, ze svého domova, bolesti z oddělení od našeho duchovního partnera. Můžeme pochopit i hvězdné války, manipulace i zneužití osobních energií samotných bytostí, až na úrovni DNA. 

Jste připraveni podívat se do skutečné hlobky a odkrýt vaše osobní příběhy? Pak toto je Průvodce, který bude stát s odvahou po vašem boku. 


3 330,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ