Morionový sloup

Vyprodáno

Nádherný mistrovský, hluboký Morionový sloup jako absolutní tmavá hloubka, černá díra - zemské a kosmické Jádro, prvotní bod před Tvořením. Morion je záhněda, která je tmavá, až ocelově černo-černá.

Morion je absolutní hloubka, je to krystal, který proniká do jádra věcí a situací, které chceme řešit. Vede nás po linii až k somotnému zdroji situací, kde vznikl nějaký blok, problém, následek našich činů, které mohou být jak v tomto, minulých životech, tak i galakticky mimo tuto Zemi.

Je to silný krystal, který je silným ochráncem na všech úrovních, který svou hloubkou prochází všechny naše části, nezůstane nic skryto a ukryto. Je to krystal, který na povrch vynese veškeré energie, které si držíme, programy, kterých se nechceme zbavit, které nedokážeme pustit. 

Krystal nám ukazuje PRAVDU. Pravdu, co v sobě neseme, co nás obklopuje, jak žijeme, co skrýváme, s kým spolupracujeme, čemu věříme, kde dáváme svoji pozornost a energii. 

Morion energeticky s tebou půjde jako Průvodce, jeho energie ti v té hloubce poskytne dar a to je POSUN. Tento krystal ti přináší vědění napříč časy, zkušenosti a předání, které už jsme jako bytosti zažili, a tak se mohli poučit z minulosti, z vlastních výšek i pádů a vytvořit skrze nás a Nové energie Novou realitu, na kterou se čeká.

Je to velmi silný, hmotný krystal, který chce mít své místo a osobní prostor, kde bude moci naplňovat své poslání. Kolem krystalu by měl být prostor, neboť může zastiňovat energii dalších krystalů. 

Morion působí na velký dosah a jeho posláním je především Posun a ukotvování veškerých duchovních energií do naší reality. 

Pomáhá nám očišťovat se na všech úrovních, skrze všechny časy a prostory. Odkrývá nám a zvědomuje události, které jsou velmi hluboko v nás a držíme klíče, abychom je v tento posvátný čas a ne Zemi vyléčili.

Mohou to být energie bolesti z oddělení - od své duchovní rodiny, ze svého domova, bolesti z oddělení od našeho duchovního partnera, prvotní oddělení od Zdroje, jenže samotná tato událost pro mnohé znamenala okamžitou smrt. Manipulování naší DNA, znaužití své osobní síly a moci.

Ano, tyto věci jsou silné, ale je to nádherný vývoj naší silné světelné duše, která si přála tyto věci pocítit emocemi na Zemi a tady je transfomovat, a tak nést stopu léčení napříč Vesmíry.

Nastává čas opět aktivovat naši světelnou DNA ve všech vrstvách, propustit vše, co nám brání v našem plném prozáření a zároveň zdrojovém ukotvení v SOBĚ.

Hloubka sebe sama, v níž se nachází celý Vesmír. 

Tento kousek je přírodní Morion (opět na trhu jsou ozařované krystaly). Krystal je z Madagaskaru. 

2.1 Kg

11 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ