Multidimenze

Vyprodáno

Naprosto výjimečný krystal, jako z nějakého scifi filmu :) budu se snažit napsat alespoň pár řádku o tomto krystalu.

V první řadě je to krystal, který má 3 plochy broušené a 3 plochy surové, kde jsou zachovány kódové záznamy krystalu, které se skrze krystal rozprostírají do prostoru. Krystal nese celou jednu plochu lemurskou, tudíž je napojený na Lemurskou energii, Lemurskou linii a nese v sobě navíc vše, co mají Lemurské krystaly a které jsou zároveň propojené, aby sdíleli své informace, což doplním pro některé ještě úplně dolů.

V krystalu můžete spatřit zastoupení více krystalických forem a jejich esencí právě v Jednom. Je zde bílý paprsek křišťálu, hnědý paprsek záhnědy, paprsek léčivé Zelené energie a také červených aktivních paprsků propojených s vitální energií, DNA a krví.

Tyto energie a barvy zastupují určité frekvenční a vibrační pásma a dohromady dávají krystalu multidimenzionální form, která je ukotvena v Jednom krystalickém Zdroji.

Hlavní v krystalu je pak trojúhelníkový vysílač.

Propojuje se s krystalickou formou našich těl, je to jako když váš paprsek protkne trojúhelníkové okno, které se s krystalem propojí a ,,namíchá,, unikátní energetické spojení v danou chvíli, podle vaší energie, vibrace a vašeho záměru...a z krystalu toto trojúhelníkové okno vystoupí a rozprostře energetický kruh kolem krystalu. Jako bublina kolem krystalu, která je v ochraně a která zahrnuje jen toho člověka, který vyšle svůj paprsek do tohoto trojúhelníku.

Můžete se ocitnou v různých dimenzích, Nových sférách, přináší informace, technologie, nové postupy, ale také inspiraci z oné Nekonečnosti, kde můžete nahlédnout, vše v různých časech a prostorech, které jsou s vámi propojené a něco vám chtějí předat. Nebo kde máte vy určité silné body, do kterých můžete nahlédnout, znovu něco v sobě aktivovat a přijmout zde do přítomnosti...

Setkání s rodinou duší, vývoj Duše od prvotního oddělení od Zdroje, příběh až do Přítomnosti.

Cestování časem.

. - . - . - .

Krystal má 1,4 kg 

9 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ