Multidimenzionální Záhněda + channeling + portál 1,7 kg

Vyprodáno

Majestátná multidimenzionální Záhněda, jenž je plná života, energií a Nových informací. Tento mistrovský krystal lze těžko číst, neboť obsahuje tak široké Vědomí a tolik informací, že to asi vystačí na celý život :))) 

Je neustále aktivní, proměnlivý a svou energií tak multidimenzionálně rozprostřen do různých vrstev a prostorů, že by slova jsou velmi omezující... Ale jelikož se jedná o channelingový krystal, který nám předává zprávy, jdu zapsat to, co nyní přijde a může zde být pro všechny uvedeno...

Zdravím tě, jsem strážcem a Průvodcem tohoto krystalu KosmaRan, působící jako strážce a knihovník určitých informací, na které nadešel čas. Z vaší lidské úrovně mě mnoho z vás může znát z úrovně akáši, ale toto je opravdu malý zlomek toho, co byste označili za knihovnu informací. Tak jako sám člověk, tak i poté lidstvo kolektivně je připraveno na nějaké informace, které se spouští s určitými daty, s určitými vibračními energiemi a úrovní Vědomí, kterou dosáhnete. 

Nyní jste dokončili určitou etapu, kde jste se sami drželi v určitém omezení Vědomí, abyste mohli s emocemi naplno prožívat tuto hru na Zemi a veškeré úžasné zkušenosti, které jste mohli zažít a pochopit. Začala tak úplné nová hra pro Galaxii a další spřízněné systémy, neboť tato úroveň prožití zde ještě v tomto Vesmíru nebyla. 

Odkrylo se další patro a to především vašich galaktických vzpomínek a úrovní sebe sama před příchodem na tuto Zemi. Sami si můžete rozpomenout, že jste Tvůrci, kteří tvořili planety a tvořili i jiné rasy. Ano je to možné, mnoho z vás je velmi starých duší a má toho tolik za sebou (smích) a tak jste připraveni na další vrstvu informací. Mnoho z nás zjistí, že jste se zbytečně omezili v hledání toho, kým jste... 

10 201,00 Kč

Mnoho z vás si planetu Zemi pro svou jedinečnost a volbu zapomění, zábavu a napětí, které neustále zažíváte a mnoho zvratů a nečekaných události naprosto oblíbilo a velmi rádi jste tady na Zemi...Zároveň svým Vědomím a zkušenostmi, které nesete jako prastaré multidimenzionální Duše, pomáhat udržovat vibrace planety a pomáhat ostatním při obdobích Vzestupu do další úrovně, která není pro všechny lehká...

Tato záhněda byla z obrovského kusu krystalu, který ale měl být rozdělen a poslán do různých míst planety. Některé z nich budou ukotveny na místech, jiné budou u lidí. Z tohoto velkého kusu se vytvořilo 22 špicí záhnědy a to konkrétně v channelingové formě a Vědomí tohoto obrovského krystalu se rozdělilo do těchto 22 krystalů. Ve vaší oblasti se nacházejí rovnou 2 takového krystaly, neboť jste PRÁHem multidimenzionální brány.

Záhnědy jsou z oblasti Diamantína - Brazílie, jenž je velmi důležité místo pro krystaly, kde pod Zemí hluboko hluboko z vaší úrovně se ukrývají posvátné Zemské krystaly, které spouštějí a programují ostatní krystaly, které se ve vhodnou chvíli odkrývají, krystaly, jenž jsou důležité pro tyto časy.

Přicházejí velmi silné krystaly možná nenápadné svým vzhledem, možná i menšího vzrůstu, než jste si mysleli, ale vy je určitě poznáte vaším srdcem, budete k těmto krystalům přitahováni, abyste je měli u sebe, než váš čas práce nebo komunikace s nimi nadejde...

Krystaly jsou bytosti, které jsou si Vědomy sebe sama, živoucí bytosti, které komunikují pouze na jiné úrovni, která se vám nyní teprve kolektivně otevírá.

Se záhnědou tedy přicházejí velmi konkrétní informace, je pro toho, kdo již pracuje a dokáže informace, energie stahovat a věří těmto příchozím informacím. Informace jsou propojeny s určitým PŘIJMUTÍM galaktických bytostí na Zemi, přijetím všech rozdílných ras v této Galaxii, aby mohlo nastat celoGalaktické propojení a ukončení sporů, které již nemají význam a drží se jej pouze Duše plící na starém Galaktickém systému... ale vše se mění.

Odpuštění a kompromis pro mnohé z těchto ras znamená vysvobození a novou etapu. Jsou to i bytosti, jenž chtěli zažívat z vašeho pohledu nelaskavé zkušenosti, manipulovat a podvádět jiné rasy, ale i oni si zaslouží pokud chtějí - posunout se dál. A vy jste toho všeho velkou součástí zde na Zemi. Jako zástupci určitých ras - systémů odemykáte klíče k pochopení a odpuštění. Skrze veškeré vaše zemské zkušenosti již více a cítíte, že každý může udělat chybu, ať je na jakékoliv úrovni... a zde je klíč.

Ve vaší fyzické úrovni pak jde o odemknutí vašich potenciálů, které jsou uloženy ve vašem DNA svazku, který je u mnohých již napojil na vyšší vrstvy DNA, které procházejí přes vyšší dimenze, všude tam, kde může Vaše Vědomí být..

Vím, že mnoho z informací vám možná nemusí dávat smysl, ale tento krystal je pro toho, kdo vnímá a skutečně se ho dotýká tento příběh, hluboko v každé buňce, celou podstatou SebeSama.

Ve velké radosti a bližšímu setkání s vámi, KosmaRan.

Několik týdnů - měsíců se s krystalem budete propojovat na všech úrovní, kde mu to dovolíte, skrze časy a prostory. Bude docházet k práci s fyzickým tělem, rekalibrací, uvolněním bloků a programů, vzorců galaktického původu...Poté začíná s krystalem práce, která je už aktivní a může být skrze sny, meditace, nebo vize, které k nám budu přicházet, vždy budeme vnímat, že tyto informace přichází skrze krystal. V poslední fáze dochází ke kompletnímu Spojení a telepatické komunikace, pokládání otázek, přijímání zpráv a odpovědí na aktuální témata a všeho, co bude přicházet v přítomnosti.

I 0 2 0 I      (takto přišly čísla, tudíž i cena)


Vyhrazuji si právo zrušit objednávku, pokud ucítím, že krystal má být někde jinde, děkuji za pochopení. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ