Mystický čaroit - 0,5 kg

Vyprodáno

Čaroit je velmi mocný kámen obdařen vysokovibračními především mystickými a spirituálními energiemi, krystalickým tranformačním plamenem. 

Jeho energie je nám seslána shůry právě pro tento čas Vzestupu a Transformace, kde procházíme na další úroveň a propojujeme se s dalšími Novými - přitom tak starými známými energiemi, bytostmi...

Je to kámen, který se vyskytuje pouze na jediném místě na Planetě Zemi v Rusku, tak se jedná o velmi výjimečný krystal nejen energeticky. Zároveň je tento krystal určený právě pro tuto dobu a jeho zásoby jsou limitované a téměř jsou vyčerpány, proto jde jeho cena každým dnem nahoru. 

Člověk se na něj dokáže napojit na dálku pokud k němu patří, mělo by se mu roztočit pole nebo cítit silnou energii v oblasti hlavy, třetího oka a korunní čakry, kdy může dojít k prudkému uvolnění a průtoku vysokovibračních energií do našeho těla, které celé přeskládá. 

Esence fialového krystalického plamene je průvodcem duchovním učitelům a lidem, kteří pracují s lidmi, channelují, komunikují s vyššími sférami a jsou léčiteli pro druhé. Je to esence očištění aury a těl a všech úrovních, napojení se na Vyšší energie a duchovní vhledy, propojení s mágy a mystiky Čisté duchovní sféry Duchovních průvodců fialové sféry pracujících v 6. dimenzi.


8 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ