Náhrdelník a náramek - kyanit, akvamarín, safíry, křišťál

Vyprodáno

Nádherný náhrdelník s kyanity, akvamaríny a křišťály. 

Vysokovibrační,  světelný a nepřehlédnutelný náhrdelník s náramkem na ruku tvořený v krásných energiích s láskou. 

KYANITY jsou krystaly Nové doby, pomáhá nám rozpomenou si, že je pro nás přirozené komunikovat a projevovat své názory, city, vize. Je zde také přirozemná komunikace s jemnohmotnější sférou. Kyanity jsou také krystaly vysokých vibrací, které nám pomáhají ve stáhnutí duchovních energií do našeho těla. 

Učí nás otevírat se všemu Novému v našem životě, abychom mohli lehce žít a plynou v souladu jak se Zemí, tak Vesmírem. Pomáhá nám odkrývat věci na jemnohmotných úrovních, To, co můžeme vnímat jako zastavené, či neaktivní, je nám zobrazováno, otevíráno a aktivováno.


2 900,00 Kč

Pomáhá nám pochopit situace z nadhledu, druhé lidi neposuzovat, vnímat je Bezpodmínečnou Láskou, že všichni jsme nositeli něčeho jiného a všichni jsme se Zdroje. Kyanity jsou propojené také s bytostmi Blue Avian a bytostmi Modrého paprsku. (Arkturiáni, Plejáďané, Sírius, AA Michael...) ale také s posláním pomoci druhým lidem PŘEDÁVAT a INSPIROVAT, jak slovem, písmem, tak vlastním žitím.

AKVAMARÍNY jsou nejvhodnějším krystalem pro komunikaci s NadDuší, našimi průvdoci, světelnými bytostmi a k práci aktivování Jasnozřivosti a JasnoVědění.

Jsou to krystaly citů, abychom se vzájemně mohli cítit našimi srdci a dovolili si projevit veškeré emoce, které jsou nám lidem blízké a neosuzovat se za ně, nehodnotit sebe, dovolit si to, co v nadnou chvíli máme projevit a cítí se v tom dobře.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

MODRÝ SAFÍR je krystalem moudrosti, pravdy, čistého srdce a Vyššího Vědomí.

Safír přináší vhledy a vize, ale zároveň snímá iluze, které můžeme mít o druhých, ale také o sobě. Otevírá u nás čistotu v našem konání i myšlení, ukazuje nám pravé hodnoty života. Moudře nás vede na naší cestě životem.

Safír nás učí upřímnosti a věrnosti ve vztazích, abychom vždy jednali s láskou a pravdou, protože vše, co vykonáme, se dá v životě pochopit a abychom to byli ochotni přijmout také u druhých, neodsuzovali je a nehodnotili.

KŘIŠŤÁLY  pak doplňují tento nádherný šperk, sami jsou univerzálním krystalem, jenž v sobě nesou veškeré paprky a tak je jejich škála účinků neomezená, zvyšují a posilují účinky daných krystalů. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ