Náhrdelník a náramek světelných sfér a jednorožců

Vyprodáno

Nádherný vysokovibrační náhrdelník v sadě s náramkem propojený s vyššími sférami a také sférou jednorožců. Hlavním krystalem je nádherný Kunzit. Dále je náhrdelník doplněný o akvamaríny, měsíčními kameny, ametysty, perly a perletí. 

Kunzit nese velmi vysoké vibrace a dokáže tě ve všech situacích napojovat na vyšší záměr a toho, že vše je právě teď v pořádku. Velmi uklidňuje celé pole člověka, zahaluje jej do nádherných jemných energií a nalazuje na samotné jádro, náš Zdroj, naše Srdce... Je výborným pomocníkem při meditacích pro duši, která se nedokáže soustředit a neustále jí něco lítá myšlenkami nebo nervozitou a neklidem v těle.

Konejšivá energie léčí srdce a otevírá ho bezpodmínečné Lásce, ukazuje nám naši krásu, jemnost a nevinnost, poukazuje na naši vnitřní čistotu. Abychom v každodenní chvíli mohli být napojeni na vyšší vibrace a vnímat situace z Nadhledu. Kunzit krystal je zároveň propojený s Jednorožci. 

Akvamaríny jsou propojené s komunikací, jak vysokovibrační se světelnými bytostmi a sférami, tak i s fyzickým projevením zde na Zemi, která je spojená právě s komunikací a vyjadřováním, používáním vhodných slov, které skrz nás chtějí proudit.

Pomáhá uvolnit veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí naše Srdce, celé naše Bytí. Zároveň jsou akvamaríny vhodným překladačem světelného jazyka, dokáží nás naladit na zprávy, které k nám přicházejí. 

3 900,00 Kč

Ametysty nás nalazují na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se vidět níž než ostatní, ale toto je pouhá iluze. Je zde předání, že jsme na stejné vlně jako ostatní, že jsme přátelé a že i jiným sférám, bytostem pomáháme v určitém pochopení skrze naše zkušenosti na Zemi, že nic není výš a níž, nic není oddělené.

Krystal ametystu nás učí vidět naše pokroky a ojedinělé dary, které jako duše na Zemi neseme a pomáhá nám učit se s nimi pracovat a projevit do je do přítomnosti, do naší reality. A být sobě vděčni za vše, co jsme již vykonali.

Měsíční kameny jsou zde v náhrdelníku propojeny především s ženskou energií, přijetím své krásy, sebelásky. Nebát se ukázat sebe sama ostatním ve své velikosti, ve svém světle. Být tím, kým jsem. Milovat a dělat věci, které jsou možná nepochopitelné, ale které cítím celou svou podstatou, že mají být naplněny. Chránit život a vše Živoucí.

Perly a Perleť jsou drahokamy moří a vod, symbol proměny, čistoty a loajality spojený s ženskou krásou. Po 100 - 150 letech perly podléhají stárnutí podobně jako lidé a když se navrší jejich čas, umírají. Právě proto Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi.

Vše je proměnlivé, buď připravena na změny, které právě můžeš vidět v jiném světle z většího nadhledu, a tím být v klidu, ve svém středu, srdci a Zdroji. Zároveň otevřena všemu Novému, co přichází, otevřena komunikace se sférami, jenž jsi propojena.

  • K náhrdelníku je také náramek, kde je hlavním krystalem růženín. Náhrdelník i náramek jsou na magnetické zapínání.

S láskou je pro vás Stvořila Hana Sahhu-Arah

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ