Náhrdelník čaroit, onyx, ametyst, turmalín

Vyprodáno

Náhrdelník s mystickým čaroitem vytvořen v aktuálních energiích pro otevření vyššího Vědomí, pochopení zákonů Země i Kosmu, k transformaci energií a očištění, odklonění veškerých nízkovibračních energií.

Osobní síla projevená skrze fyzického tělo, propojená s Vyšším Vědomím. 

Dominantním krystalem je Čaroit, který je obdařen vysokovibračními energiemi, především mystickými a spirituálními, je propojený s krystalickým tranformačním fialovým plamenem. Esence fialového krystalického plamene je průvodcem duchovním učitelům a lidem, kteří pracují s lidmi, channelují, komunikují s vyššími sférami a jsou léčiteli pro druhé. 

Velmi silné krystaly Černého turmalínu přicházejí jako silní ochránci a zároveň mistři transformátoři a očišťovatelé. Pohlcují a transformují veškeré negativní energie, vtahují do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné, tak ty nevědomé na všech úrovní, i skrze sny, astrální rovinu.

2 600,00 Kč

Krystalový náhrdelník dále obsahuje Onyx je kámen, který nese velké množství síly, dodává sebedůvěru a podporuje nás v tom, abychom upustili od veškerých strachů a vykročili za svými sny, vizemi. Pomáhá nám utříbit si myšlenky z toho všeho, co se nám může zobrazovat a pomáhá nám ukazovat správný směr pro dosažení našich cílů. Ukazuje nám, kde bychom měli věnovat více energie, na jaké oblasti se zaměřit a kde naopak svou energii zbytečně plýtváme.

Doplněné AMETYSTY jako krystaly Vědění, duchovní čistoty a meditace, která nás udržuje ve vyšších vibrací a neustálém nalazení. Krystaly působí na naše vyšší centra především oblast 3. oka a 7. čakry, pomáhá v rozvoji intuice a propojení s kosmickým Zdrojovým Vědomím.

Je to most mezi Nebem a Zemí, mezi tělem - duší a duchovnem, uvádí do rovnováhy naši mysl a cit. Osvětluje nám denní vize i noční sny a umožňuje nám přístup k jiným dimenzím.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ