Náhrdelník královský Lapis Lazuli

Vyprodáno

Nádherný náhrdelník Lapis Lazuli ze surových krystalů v jedné z nejvyšších kvalit kamene přímo z Pákistánu. Krásné a hluboké, syté modré barvy, kde ještě různými kameny prochází zlatý pyrit. Lapisy jsou doplněny o křišťály, které ještě zesilují moc tohoto kamene. 

Tento velmi silný, královský náhrdelník je pro ženu, která se rozhodla přijmout plně svoji sílu a nebát se jí ukázat světu. 

Náhrdelník, jenž působí na vyšší energetická centra, na centrum vyjadřování, komunikaci, na 3.oko a vize, naši Korunní čakru v napojení na Vyšší Vědomí. S otevřenou korunou kráčet po Zemi, být v propojení se Zdrojem, přijímat v napojení nové informace a energie, jenž jsou nám sesílany. 

S pokorou vnímat svoji sílu a Vědomí a používat ji ke správným věcem, sdílet své myšlenky, projevovat své názory a předávat skrze slova a jemnohmotné energie Vyšší Pravdu skrze vibrace - vyřčení slov do prostoru. 

Obsahuje Vědomí, bez iluzí, čistotu a Pravdu, udržuje nás v jasnosti a chrání nás před osobními i kolektivními iluzemi. 

Energie Lapis Lazuli byla známa mnoha prastarým kulturám, které ho používaly na rituální předměty a jako ochranné kameny a talismany. Egypťané byli s tímto kamenem velmi propojení.

Náhrdelník má velmi přímou energii, a tak je zde jako dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou Pravdu.

3 600,00 Kč

Kameny na náhrdelníků mají od 1,5 cm, hlavní spodní kámen má 3 cm. Je to robustní a velmi silný náhrdelník pro speciální chvíle do společnosti, na rituály ale také na duchovní práci sami se sebou v klidně v pohodlí našeho domova...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ