Náhrdelník Růžový turmalín + turmalíny všech barev

Vyprodáno

Nádherný, ženský, krystalický náhrdelník s hlavním růžovým krystalickým turmalínem a dalšími plnospektrálně barvenými turmalíny, které se v náhrdelníku zrcadlí ve všech barvách, dokonce některé jsou melounové turmalíny. 

Krystalický náhrdelník je doplněn perletí a byl vytvořen Vedením v aktuálních energiích... Je to náhrdelník pro udržování osobních vibrací a zároveň otevíráním se sebe sama na všech úrovních. Přijetí, které je propojené jak s minulostí, tak přijetím naší velikosti, naší síly, i těch největších snů, které bychom měli začít snít a postupně je uvádět v realitu, protože na to nadejde čas...

Náhrdelník jako pomocník energie, která pečuje, ochraňuje, je otevřená, plyne a je v dokonalém propojení jak Kosmické, tak Zemské energie. 

Hlavním krystalem je krystalický rubelit - růžový turmalín, jakožto nositel čisté, bezpodmínečné Lásky, který nám pomáhá ukotvit se v sobě, v našem srdci, které zná odpověď na vše, co nás obklopuje. Odpovědi hledejme v sobě, my jsme ti, kteří v přítomnosti znají pravdu, převzít odpovědnost, nespoléhat na ostatní, že nám řeknou ,,lepší pravdu,,

Ostatní turmalíny v náhrdelníku mají veškeré barvy, jsou tady zelené, modré, žluté, melounové, hnědé... zastupují tak nepřeberné množství světelných paprsků působící na naše pole a tak veškerá témata, která se nás osobně dotýkají. 


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ