Náhrdelník s krystalickým Růženínem

Vyprodáno

Unikátní, výjimečný náhrdelník s růženínem, který začal krystalizovat, jedná se o krystalický růženín. 

Je to jako když láska zde na Zemi začala krystalizovat...

Tak i tento krystal je krystalicky čistá, bezpodmínečná Láska ve své zdrojové podstatě. Proto tento náhrdelník půjde k ženě, která o krystalickém růženínu slyšela, nebo jej měla ve vizích...

Náhrdelník je doplněný o krystalové korálky křišťálu a také akvamarínu, který zde chtěl být ukotven. Aby tato velká Láska, kterou můžeme prožívat a cítit skrze naše fyzická těla - mohla být i vyřčena, možná i vytvořit úplně nová slova, která mají napravovat vztahy, Zemi, jako léčivý tón vibrace, kterou dáváme do prostoru. 

Krystalický růženín je kus lásky, mohou na něj reagovat muži, neboť nese silný kód jejich PŘIJETÍ. Právě v této době, kdy mužská esence nemusí být tak správně pochopena. Mohou na něj reagovat velmi děti, neboť ty potřebují na Zemi cítit Lásku, Lásku, která vše vyléčí... a mohou na něj reagovat ženy, které zažily různá traumata, bolesti a budou chtít sdílet svůj příběh možná jen jednoduše pro ty, aby byly slyšeny. 

Proto tento náhrdelník je velkým pomocníkem, avšak nabízí otevřenou náruč pomoci. Pokud máme těžší období, tak náhrdelník nosíme pro sebe a zbytečně jej druhým neukazujeme - pokud ještě neznáme své hranice a dělá nám problém ,,nepomoct,, nebo říci NE. Pokud jsme na prvním místě a máme v sobě zdravou sebelásku, pak krystal můžeme nosit kdykoliv na světle světa. 

Nechť krásně slouží. 

S láskou pro vás tento náhrdelník vytvořila Hanka Sahhu-Arah


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ