Náhrdeník + náramek - zelený turamlín, černý turamlín, křišťál

Vyprodáno

Náhrdelník s náramkem vytvořen v aktuálních energiích pro zachování si vysokých vibrací, odklonění veškerých nízkovibračních energií, hloubkovou očistu a transformaci na všech Vědomých úrovních v plném propojení s fyzickým tělem. 

Velmi silné krystaly černého turmalínu přicházejí jako silní ochránci a zároveň mistři transformátoři a očišťovatelé. Pohlcují a transformují veškeré negativní energie, vtahují do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné, tak ty nevědomé na všech úrovní, i skrze sny, astrální rovinu... 

Křišťál přináší Světlo a Vyšší Vědomí vždy v aktuálním nalezení na naš, naše potřeby, a aktuální Zemsko-Kosmické energie. Zesiluje a podporuje účinky turmalínů, rozvádí informace ostatním lidem v našem poli. 

Verdelit - zelený turmalín pak zastupuje naše duchovní Srdce a veškerou srdeční oblast. Jeho čisté zelené světlo působí harmonickými, léčivými paprsky. Nalazuje nás na Vyšší Vědomí posvátného Srdce a dává nám ve všech situacích naději a pocit, že vše je v pořádku. Uklidňuje nás a pomáhá nám udržovat naše vibrace Lásky a Světla, které jsou v této době tak potřebné.

Nebýt součástí her a manipulace druhých, neposuzovat, nehodnotit, ale přijímat všechny cesty, které si lidé vyvolili, jen se s nimi neztotožňovat a ve všech situacích vždy pociťovat to, co je opravdu naše. 

Tato silná krystalová sada náhrdelníku a náramku na ruku je pro toho, kdo je silým nositelem Světla, cítí, že vyvstává mnoho věcí na očistění a možná má pomáhat druhým kolem sebe a má pocit se v tuto dobu sině očišťovat... Náhrdelník a náramek přichází jako podpora naší Božské zdrojové Ochrany, že se můžeme vydat do jakékoliv hloubky, otevřít 13. komnatu sebe sama - galaktického Bytí...

Náhrdelník na vyzařování je sám o sobě velmi silný. V určitých situacích ho vystavujte pozornosti druhým, někdy však budete cítit mít nádherník schovaný pod šaty, tričkem. 

Někteří budou mít nutkavý pocit se náhrdelníku dotknout, sáhnout si na tu sílu... v nejlepším případě nenechávejte ostatní (krom rodiny a blízkých) se ho dotýkat.


3 690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ