Zelený Nefrit - extra

Vyprodáno

Byla jsem silně přitahována vzít tento zelený Nefrit.

Tento kámen má velmi unikátní sílu, je zde ukotvená i velmi zásadní kolektivní stopa rituální a léčivá, možná díky toho, že jej ve staré Číně využívali při rituálních obřadech... 

Jeho energie je propojena s nápravou a léčivou energií, co se týče energetických toků a bran ledvin... (zde se ukazují velmi světelné body u ledvin, kterými se má dýchat a vtahovat do těla energie)

Kámen v sobě má několik rovin, které můžeme postupně odkrývat. 

Jedna z nich je i taková plazmatická tekutá složka, jako míza, která prochází naším tělem a není propojená jen s s toky energií a narovnáním v těle, prostoupení určité energie, ale také s čistou sexuální energií, která zde doslova vede k Nesmrtelnosti a dostává nás do vyššího stavu vědomí, propojení s Nekonečnem. Tady vidím také silnou stopu, která se možná bude ještě v Číně předávat a mohlo by se dohledat ? 

Je to takový krystal Alchymiků, který ukrývá svá tajemství a vydává ho těm, kteří jej dokáží vnímat. Cítím u něho takovou nenápadnost, ničím nepoutá, nevyčnívá, ale po čase ukazuje i své spojení s draky, dračí energií, dračí říší, stále živoucí zde na Zemi ve skalách. 

Možná je krystal i pro někoho, kdo cítí své kořeny v Číně, Japonsku a těchto zemích, se kterou cítím, že je krystal velmi propojený na té duchovní a jemnohmotné úrovni, kde sám majitel si může rozpomenout, až jej bude mít u sebe na práci, kterou s ním může vykonávat. Cítím tady obrovský přesah, který neumím dát do slov. 

Nyní se pořád opakuje Nefritový drak, nefritový drak... 

Krystal má plošku, tak aby mohl zářit a stát. 

0,86 kg


7 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ