Oboustranná záhněda

Vyprodáno

Krásná oboustranná tmavá záhněda s vnitřním světem plných energií, jako zářící krystal, který nám pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, stahování informací a Vědění, na které jsme připraveni, přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem, ale také odevzdání starých vzorců, kódů, přesvědčení, které nám již neslouží a jsou ukotveny jak na jemnohmotných úrovních podvědomí, tak fyzicky zapsány v našem těle. 

Pomáhá při odevzdávání a přepisu našich DNA klíčů, aby celé naše tělo, každá buňka i orgán byli v souladu s nově přijatými informacemi, kódy a energiemi. Aby i náš mozek a srdce byli v souladu s Nově přijatými informacemi a tak jsme mohli své Vědomí rozšiřovat dál a dál. Ukotvení a plné pochopení pro celé naše tělo je klíčové, neboť mnoho částí může mít obranné mechanismy, které v sobě máme, které jsme si tam dali třeba pro naši ochranu my sami.

S oboustrannou záhnědou si můžeme nastavit špici pro příjem a ukotvování Nových energií a stranu špice pro odevzdávání a uvolňování, tak jak nám přijde. 

Tento krystal je vhodný mít mimo jiné také přes noc nebo pokud se ve svém těle nebudete cítit úplně příjemně. 

Záhněda nás vybízí bořit veškeré hranice, i ty galaktické a najít svou vlastní cestu. Cestu možná ještě nikým neobjevenou... ?

Záhněda 0,6 kg


2 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ