Oboustranný diamantový citrín

Vyprodáno

Nádherný oboustranný diamantový krystal zlatavého, zářícího citrínu, který vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, což je většina citrínů na našem trhu. Poznáte především podle ceny, protože pravé citríny jsou poměrně dražší záležitostí.

Oboustranný citrín používáme pro aktivaci životní energie, osobní síly a přijetí síly, kterou jsme v časech/prostorech někde mohli zanechat, odevzdat...

Citrín už jen pohledem je kamenem obrovské síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzikcé konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit. Navíc tento diamantový kousek nese v sobě velkou čistotu, a tím se síla jen násobí.

Citrín nese energii, kterou nás učí vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat. Budeme nám zobrazovat, jak na tom s energií jsme a kde bychom měli učinit potřebné změny, abychom mohli stát ve své síly a svou sílu ještě navyšovat. 

Krystal, pokud jej držíme v ruce, tak jeho energie proudí naším tělem a aktivuje a také zprůchodňuje vše, co je potřeba. Propojuje části těla, jenž mají utovřit nové posilující a pozitivní spoje propojené s naším Posunem.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení a že vše bychom neměli brát až tak vážně, ale v lehkosti a s humorem.

0,4 kg

5 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ