Oboustranný Lemurský kódový léčitel + ISIS + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný lemurský oboustranný krystal, který v sobě nese zelenou esenci léčitele a jedním zakončením se jedná o krystal ISIS křišťál, který je navíc strážcem záznamů a zastupuje tak energii rovnováhy. 

Křišťál s vysokovibračními energiemi působí na vše, co je v jeho přítomnosti. Vše uvádí do harmonie a vyššího vědění, předává naději, světlo a víru, trpělivost na naší cestě, abychom uskutečnili naše cíle, vize. Rozvibrovává v nás části, které mohou vibrovat na nižší frekvenci, a tím nám i pomáhá vyplavovat zastavené energie, bloky, které se už mají dořešit, vyčistit, pochopit...

Krystal léčitel nás také otevírá léčení těch nejhlubších energiích v nás, propuštění bolesti, smutku, nenaplnění, samoty.

Zelená esence nás prostupuje a velmi uklidňuje, nalazuje na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné. Sebevědomí, pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry.

Krystal v sobě nese vše, co normální křišťály, které jsou nositeli nádherných univerzálních schopností, se kterými můžeme jakkoliv pracovat. Přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, naopak pak vysílat, aktivovat, léčit jeho paprskem.

Oboustanný krystal můžeme používat a určit si špici - zakončení na to, co budeme cítit. Např. jedním koncem můžeme přijímat energie - s ISIS plochou dávat do rovnováhy, své tělo, z druhé strany pak odevzdávat vše, co je potřeba, uvolňovat a propouštět. 

Tento krystal je strážcem záznamů a nese informace nových postupů léčení i záznamů léčitelů, které nyní můžeme odemknout.

Váha: 555g 


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ