Prastarý zvonící oboustranný surový + klíč

Vyprodáno

Nádherný prastarý zvonící oboustranný křišťál, který v sobě nese velmi silné energie a především hlubokou moudrost.

Takovéto krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Koncentrují v sobě obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný světelný laserový paprsek. Navíc je tento krystal oboustranný, takže můžeme pracovat s jeho zakončeními, tak, jak si je sami určíme. Pro příjem energií, tak pak pro odevzdání a pouštění toho, co již nepotřebujeme.

Křišťál v sobě nese hlubokou moudrost věků skrze prostory Země i Galaxie, je to nalazení se na Pravdu a vyšší záměry, pochopení událostí, které se nám na první pohled nemusí líbit. Učitel, který kráčí po našem boku a pomáhá při rozpomínání si na naše dary, schopnosti a vše, co nyní k nyní přichází, abychom aktivovali to, co nese v sobě za dary a začali je používat. Pomáhá nám celkově při aktivování telepatie, nalazení se na Vyšší energie, komunikaci se světelnými pracovníky, při propojení s Vyššími Já.

Takovéto krystaly umí uvolňovat z našeho pole veškeré energetické šňůry, které máme k určitým ,,nezdravým,, věcem, ale také partnerské šňůry s osobami, se kterými jsme se sexuálně spojili. Tyto šňůry nás mohou ovlivňovat a je pro nás tak těžší pocítit, kdo plně JSME.

Křišťál nám zobrazuje přebírání cizích energií a naše ztotožnění s věcmi, či programy, které jsou od druhých lidí, ale my je příjímáme do svého pole, a tím pádem za své. Krystal od nás dokáže odklonit tyto ,,cizí,, energie, abychom skutečně pocítili sami sebe a to jak věci máme.

Křišťál jako zvonící krystal, kde jeho vibrace rozkmitávají části, které máme zablokované nebo zastavené, tam kde potřebuje projít světlo, zlepšit průchodnost. Ale také v nás aktivují části, které pomáhají ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu, Vědomí Já Jsem. 

Krystal má 20 cm 0,313 kg


2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ