Obsidián černý - 1,1 kg

Vyprodáno

Velké obsidiánové zrcadlo pro člověka, který je na tohoto mistra připraven. Připraven poznat svou sílu, poznat své stíny i vlastní temnotu, hloubku. Takový to velký kus je zde i pro toho, jenž má temnotou provádět ostatní, aby pochopili harmonii, Světlo i Tmu, přijali sami sebe a minulost, jenž pro mnohé mohla být velmi těžká. Uvidět sám sebe v pravém Zrcadle. Poznat sebe.

Černý obsidián je velmi silný krystal, který by měl přijít do rukou tomu, kdo je na něj připravený. Jde do velké hloubky a na povrch vynáší veškeré negativní emoce a nepříjemné pravdy, které v této hlubině můžeme mít a schovávat je i sami před sebou.

Učí nás přijmout naše stihnné stránky, to, kým jsme mohli být, vše to, co jsme na své cestě vykonali. Pomáhá nám zobrazit i minulé životy, které nás mohou v této přítomnosti ovlivňovat, ukázat situace, které se mají dořešit, abychom mohli být karmicky svobodní.

Před tímto krystalem nelzce nic skrýt, vidí i to, co si někdy mi sami nechceme přiznat, pokud tedy máme strach z toho, co jsme kdy vykonali a nejsme připraveni se podívat celé pravdě do očí.


1 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ