Obsidián černý špice

Vyprodáno

Obsidiánová špice jako krystal, který je silný zástupce Pravdy a našeho vnitřního zrcadla. 

Díky špici je to krystal do prostoru pro ty, jenž už duchovně pracují a tento krystal je tak strážce duchovního ega nebo informací, které bychom nekonali v souladu pro nejvyšší Dobro.

Je krystalem, který je připraven ukázat nám naši sílu, moc a hranice nemožného. Dostat se skrze sebepoznání k opravdové síle, kterou si možná nedovoluješ projevit. Dostání se k této síle má však strážce a učitele, který ti nedovolí jít do ega...

Černý obsidián je velmi silný krystal, který by měl přijít do rukou tomu, kdo je na něj připravený. Jde do velké hloubky a na povrch vynáší veškeré negativní emoce a nepříjemné pravdy, které v této hlubině můžeme mít a schovávat je i sami před sebou.

Učí nás přijmout naše stihnné stránky, to, kým jsme mohli být, vše to, co jsme na své cestě vykonali. Pomáhá nám zobrazit i minulé životy, které nás mohou v této přítomnosti ovlivňovat, ukázat situace, které se mají dořešit, abychom mohli být karmicky svobodní.

Před tímto krystalem nelze nic skrýt, vidí i to, co si někdy mi sami nechceme přiznat, pokud tedy máme strach z toho, co jsme kdy vykonali a nejsme připraveni se podívat celé pravdě do očí.

1,11 kg 

1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ