Obsidián černý

Vyprodáno

Černý obsidián je velmi silný krystal, který by měl přijít do rukou tomu, kdo je na něj připravený. Jde do velké hloubky a na povrch vynáší veškeré negativní emoce a nepříjemné pravdy, které v této hlubině můžeme mít a schovávat je i sami před sebou.

Učí nás přijmout naše stihnné stránky, to, kým jsme mohli být, vše to, co jsme na své cestě vykonali. Pomáhá nám zobrazit i minulé životy, které nás mohou v této přítomnosti ovlivňovat, ukázat situace, které se mají dořešit, abychom mohli být karmicky svobodní.

Před tímto krystalem nelzce nic skrýt, vidí i to, co si někdy mi sami nechceme přiznat, pokud tedy máme strach z toho, co jsme kdy vykonali a nejsme připraveni se podívat celé pravdě do očí.


550,00 Kč
Please select variants first

Tento krystal nenechá kámen na kameni, a tak jeho účinky jsou velmi rychlé, neustále nás bude popohánět vpřed, abychom se posunuli, někdy toho na nás může být hodně a potřebujeme chvíli klidu, tu nám krystal nedává. Avšak pokud stojíme v nějaké situaci a cítíme, že se věci musí pohnout, je to ten nejlepší krystal, který vám vše naservíruje v detailech a bez okolků. Ten, kdo je připraven tuto jeho energii snést jeho úžasnou pomoc velmi ocení.

Je vhodným krystalem pro léčitele a terapeuty, kteří se potřebují dostat po linii času k samotnému kořenu problému u daných osob.


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.