Obsidián černý

Vyprodáno

Nádherný černý obsidián jako krystal pro člověka, který je na tohoto mistra připraven. Připraven poznat svou sílu, poznat své stíny i vlastní temnotu, hloubku.

Černý obsidián je velmi silný krystal, který by měl přijít do rukou tomu, kdo je na něj připravený. Jde do velké hloubky a na povrch vynáší veškeré negativní emoce a nepříjemné pravdy, které v této hlubině můžeme mít a schovávat je i sami před sebou.

Učí nás přijmout naše stinné stránky, to, kým jsme mohli být, vše to, co jsme na své cestě vykonali. Pomáhá nám zobrazit i minulé životy, které nás mohou v této přítomnosti ovlivňovat, ukázat situace, které se mají dořešit, abychom mohli být karmicky svobodní.

Před tímto krystalem nelze nic skrýt, vidí i to, co si někdy mi sami nechceme přiznat, pokud tedy máme strach z toho, co jsme kdy vykonali a nejsme připraveni se podívat celé pravdě do očí.

Černý obsidián může zvednout doslova i u vás doma lavinu, a tak je vhodné krystal požádat, aby působil jen na vás (pokud si to druhý partner bude přát nebo na to nebude připravený).

Tento krystal nenechá kámen na kameni, a tak jeho účinky jsou velmi rychlé, neustále nás bude popohánět vpřed, abychom se posunuli, někdy toho na nás může být hodně a potřebujeme chvíli klidu, tu nám krystal nedává. Avšak pokud stojíme v nějaké situaci a cítíme, že se věci musí pohnout, je to ten nejlepší krystal, který vám vše naservíruje v detailech a bez okolků. Ten, kdo je připraven tuto jeho energii snést jeho úžasnou pomoc velmi ocení.

1,99 kg 

2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ