Okřídlený Pegas

Vyprodáno

Unikátní a výjimečný krystalický černý turmalín - skoryl, s křídlem a novou krytalizací, kde krystal je ,,otevřený,, a můžete vnímat modro - zelené, místy až fialové turmalínové vlasce..

Jedná se o unikátní krystal s velkou mocí, silou, který je zároveň strážcem portálu jako ochránce a strážce Života a Živoucích energií. 

Je to aktivní krystal, který odvádí pokřivené energie a nedovolí jim prostoupit do jeho přítomnosti. Poradí si i se vyšší magií, aniž by se vyčerpal nebo vydal ze sebe sílu. Energie jako je programování bytostí a lidských mysli, vrstvy energetické i kódové manipulace. 

Jeho energie v sobě nese zdroj, který je schopný v propojení s námi vyslat velmi silnou energii, a tak i na dálku zakročit a zasáhnout, pokud to bude nutné. Těm, kteří půjdou proti vám a budou na vás něco vysílat, dostanou energetické upozornění, ať jsou si vědomy toho, co dělají... 

Krystalický turmalín je pracovní krystal, taková je jeho náplň a bude pomáhat aktivně tomu, kdo bude jeho majitelem. Kde majitel může sdílet tuto ochranu s rodinou, nejbližšími bytostmi (se kterými žiju) 

Krystal musí mít své místo. Kde byste byli vy, kdyby jste mohli být pozorovatelem, kde byste mohli pozorovat a zároveň být neustále ve střehu...Chrání se sám a proto pokud na něj budou sahat ostatní - nic neucítí... můžete ho tak brát i na semináře a různé kruhy kvůli vaší ochraně. 

Zde jsou slova těžko předatelná, půjde k tomu, kdo jej potřebuje, půjde k tomu, ke komu náleží a toto setkání nebude poprvé. 

,, proto si dovoluji zrušit objednávku, pokud bych cítila, že má jít krystal jinam.,, Děkuji za pochopení. 

0,6 kg

9 999,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ