Onyx obelisk 2,1 kg

Vyprodáno

Onyxový obelisk jako kámen, který je na Zemi hojně zastoupen a který v sobě nese energii všudypřítomného života. Uvědomění, že život na Zemi je dar. Dar, který se skrývá v maličkostech každodenního života.

Dokáže nám pomoci uvědomit si kroky, které jsme již vykonali, abychom na sebe nebyli tolik přísní, ale uměli se pochválit. Podívali se na to, jakou cestu už jsme ušli a že to nebylo vůbec jednoduché a že v sobě máme velkou sílu a když je potřeba, jsme velcí bojovníci, kteří se nezvdávají, i když se možná tak právě nyní vůbec nemusíme cítit...

Obelisk jako sloup Zemské energie tyčící se do Nebes nám pomáhá se pozvednout. Zbavit se negativity, která na nás nyní může působit. Uvědomit si svou sílu a pomoc nás vykonat cokoliv, co nám teď a tady může pomoci s jakoukoliv i malou změnou. Důležité je začít a konat.

Pomáhá nám zaměřit svou energie v tom všem, co se může dít na to podstatné.. uvědomit si, co je pro mě právě nyní důležité, co mám jako první udělat. Uklidnit se, uvnitřnit se sám do sebe a podívat se na můj příběh a kroky, které nyní jsou uskutečnitelné.

Onyx nám také pomáhá nahlédnout do minulosti, abychom si uvědomili to, co jsme už prošli, abychom to nemuseli znovu opakovat. Poučit se z prošlých zkušeností, které nás vždy posunuli dál...

Obelisk má 2,1 kg a může být jak pro naše osobní použití, tak jako součást terapií, seminářů, jako Zemský sloup. 


1 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ