Onyxová pyramida - 2 kg

Vyprodáno

Onyxová nádherná pyramida ve spojení s pyramidální sférou a energiemi pyramid, pro ty, které přitahují, kteří vnímají jejich energii, kteří si rozpomínají nebo cítí se pyramidami obklopovat. 

Ony jako kámen, který v sobě nese energii všudypřítomného života. Uvědomění, že život na Zemi je dar. Dar, který se skrývá v maličkostech každodenního života.

Dokáže nám pomoci uvědomit si kroky, které jsme již vykonali, abychom na sebe nebyli tolik přísní, ale uměli se pochválit. Podívali se na to, jakou cestu už jsme ušli a že to nebylo vůbec jednoduché a že v sobě máme velkou sílu a když je potřeba, jsme velcí bojovníci, kteří se nezvdávají, i když se možná tak právě nyní vůbec nemusíme cítit...

Pyramida jako aktivátor Zemské energie.

Pomáhá nám zaměřit svou energie v tom všem, co se může dít na to podstatné.. uvědomit si, co je pro mě právě nyní důležité, co mám jako první udělat. Uklidnit se, uvnitřnit se sám do sebe a podívat se na můj příběh a kroky, které nyní jsou uskutečnitelné.

Onyx nám také pomáhá nahlédnout do minulosti, abychom si uvědomili to, co jsme už prošli, abychom to nemuseli znovu opakovat. Poučit se z prošlých zkušeností, které nás vždy posunuli dál...


1 390,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ