Osobní křišťálová hůlka

Vyprodáno

Křišťálová hůlka, která je osobním křišťálem a čeká na plnou práci a aktivaci. Je to krystal, který má velmi uklidňujcí energii. Uklidňuje nás svou energií a hlubokým Věděním v této době, kdy je přemíra informací i energií, abychom nejlépe pociťovali sami sebe a svůj střed a nenechali se ničím ovlivnit. 

Všechny nové informace si nejlépe potvrzovali přes své srdce, přes své tělo, neboť i toto mohou být zkoušky, abychom i se svými učiteli nesouhlasili a dovolili si to. 

Křišťál je univerzální pomocník, který vás bude provázet na duchovní cestě, zastupuje v sobě všechny paprsky a veškeré energie.

S křišťály tedy můžeš vše, co si sám dovolíš a dokážeš představit. Tento krystal se s tebou propojí a bude přesně vědět, kdo jsi, na čem pracujeme a co potřebuješ...

Pomůže ti v osobní práci, v ukazování toho, co máš změnit, opustit nebo transformovat a naopak, bude ti ukozovat tvou velikost, co neseš za dary a jak s nimi pracovat.


1 500,00 Kč
Please select variants first

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.