Pánský náhrdelník s Lapis Lazuli

Vyprodáno

Silový náhrdelník vytvořený v aktuálních energiích pro Vědomého Muže. 

Středový a velmi silný kámen Lapis Lazuli v jedné z nejlepších kvalit, plně sytý a nádherně modrý z Afghánistánu je doplněn o černé krystalické turmalíny, lávu, zlaté obsidiány a menší lapisy lazuli. 

Přichází jako Vědomý průvodce v ukotvení PRA-ZDROJOVÉ MUŽSKÉ PODSTATY NA ZEMI a Zvědomnění osobní síly.

Skrze všechna pokřivení, iluze, co je pravé mužství se vše dostává skrze tvé bytí do čistoty a pochopení, ukotvení této mocné a láskyplné mužské síly nejen ve tvém životě, ale i jako světelná stopa pro všechny ostatní. 

Tento rituální šperk je podporou, aby sis nenechal vzít věci, ve kterých máš být velmi přímý, jasný a pevný. Ač hřmí bouře a oceány, ženou se velké vlny, ty stojíš pevně s nohami na Zemi a nenecháš se touto bouří stáhnout. 

Naopak jsi ale připraven upustit od veškerých vzorců, programů a iluzí, energií, kde máš právě povolit, něco pustit, dovolit si některým věcem nerozumnět.. Najít nové cesty, vidět věci jinak, právě s pochopením a přijetím ženské esence a harmonie mužsko-ženských energií. Můžeš si dovolit v určitých chvílích povolit, vše není jen na tobě, odpočiň si a nech se vést, vést tvým srdcem, citlivostí, sám sebou, vnitřní hloubkou. Dovol ostatním o tebe pečovat. 

Není to ego a dokazování nebo vnitřní pocit, že se musím postarat. 

Nemusím. Nic nemusím, pokud to tak skutečně nevyvěrá z mé pravé podstaty, hloubky. 

3 000,00 Kč

Lapis Lazuli je propojený s královským Věděním. Mít korunu otevřenou, vykonávat vše pro nejčistší dobro bez osobních a úmyslů. Je to cohranný a mocný krystal s nádhernou zářící barvou, která obsahuje Vědomí, bez iluzí, čistotu a Pravdu.

Láva nese silnou zemskou energii, je to doslova kámen, který je vyvřelý ze žhavých hlubin Matky Země. Má silné uklidňující účinky a přináší stabilitu a pomáhá mužům se uzemnit.

Zlatý Obsidián nás učí vnímat sitauce, ve kterých jednáme na základě ublíženosti nebo našeho přehnaného ega, kde jednáme bez úcty nebo pokory, kdy si věci bereme příliš osobně.

Obsidián posiluje naše energietické pole a pomáhá nám s vědomou ochranou, pokud cítíme, že ji potřebujeme, abychom nepřijímali cizí energie a nenechali se jimi ovlivnit. Je to také kámen, který umí velmi dobře koncentrovat energii a v nahromaděné síle ji pak vyslat pro náš záměr.

Turmalín je krystalem této očistné transformační doby. Pohlcuje veškeré negativné energie, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné, tak ty nevědomé. S krystalem přichází i uvědomnění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou Změnu...

Pánský náhrdelník je delší, k úrovni srdce, dá se v pohodě přetáhnout přes hlavu, ale je zde udělán pro jistotu i úchyt...

Tento náhrdelník není vhodný jako dárek, majitel by se o něm měl rozhodnout, pocítit jej vlastním srdcem... 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ