Partnerský křišťál na krk - strážce záznamů

Vyprodáno

Křišťál, který zde přichází jako Průvodce do partnerského vztahu jako pomocník při vzájměném otevírání se, důvěře a propojování na těch nejhlubších i nejvyšších úrovních. 

Krystal se propojuje s každým zvlášť, kde se naladí na komunikaci, jazyk který používáte, jaké u vás převládají emoce, jak reagujete na určité situace...a to stejně u druhého partnera. Poté dochází k předání a pochopí určitých vzorců a principů partnera, především při řešení neobvyklých a nových situací.

Krystal Slouží i jako vzájmená podpora a pomoc pokud jeden z partnerů jede na cestu nebo pracovat sám na seminář, rituál, kde se opět mnoho věcí změní.

Krystal je nositelem strážcem záznamů posvátného partnerství, harmonického propojení. 


990,00 Kč

STRÁŽCI ZÁZNAMŮ

Velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných dimenzích vesmíru. tyto krystaly se zhmotnily na zemi, aby mohly vyzařovat a předávat zdrojovou pravdu, která mohla být na zemi manipulována nebo neviděna.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání a tak jej můžeš rozklíčovat a otevřít právě naše srdce. jejich vědění se nedá zneužít, neboť záznamy jsou předány pouze člověku s čistými záměry.

Tento krystal si vybere tebe, pošle své světlo do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný,

Věř, že tvůj čas nadešel...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ