Plazmatický krystal 1,7 kg

Vyprodáno

A tak nastal čas sdílet tento mistrovký krystal... ale kde začít? 

Už jen podle fotek a na dálku se můžete naladit na výjimečnost tohoto krystalu, který v sobě nese mnohé, můžete ho na sebe nechat působit, zavolat jej a dovolit si přijmout to, co vám nabízí. 

První, co se zobrazuje a volá, je propojení s láskyplnými hvězdnými bytostmi, jsou to bytosti velmi prastaré. Mohli bychom je označit za bezpohlavní a také ty, jenž mohou fungovat i ve vodních světěch, neboť jejich těla jsou plazmatická a dokáží se přizpůsobit vodě, se kterou také pracují. Jejich kůže má růžový a fialový nádech a jakoby světélkují. 

Tato sféra pracuje s lidmi kratší etapu než další rasy, byly zde povolání především kvůli pomoci udržování určitých vibrací. Poslední období začali být na Zemi velmi aktivní, můžete je vidět jako mnohdy jako duchy, neboť jejich plazmatická energie je v určitém otevření viditelná, avšak ji můžeme vnímat jako něco průhledného, co se pohybuje prostorem. 

Jsou bytosmi 7. - 9. dimenze a pracují s transformací hmoty do jiné úrovně právě skrze plazmu, jako energetická síť, povlak, jenž přetváží struktury, tato plazma je napojena na krystalické Vědomí, se kterým bytosti pracují a také vodu, která je pro nás také jedním z klíčových prvků při transformaci, našemu rozpomínání si. 

7 700,00 Kč

A tento krystal je jejich zhmotněnou plazmatickou energií, samotný krystal mění strukturu, barvy, energie, neustále je v pohybu jako živoucí studnice reagující na vše kolem sebe. A to je i úkol tohoto krystalového mistra procházejícího prostory, dimenzemi. Přenastavování a určité narovnání pokřivení, anomálií a pomoc s transformací. Jak se vším na naší fyzické úrovni, buněčné DNA, tak jemnohmotných vláknách v osobním portálu. Jeho růžová energie vše uvádí do rovnováhy, uklidňuje a vyzařuje nekonečnost a dobrost Lásky. 

Mnoho z lidí je s těmito bytostmi v kontaktu nejvíce skrze sny, kdy plazmatická energie může pracovat s našimi těly v hluboké regeneraci. Mnoho z nás navštívilo plazmatickou světelnou komoru při velmi silných fyzických transofmracích, kdy pomohli naše těla snadněji přeladit do jiných vibrací a struktur, a tak tyto procesy místo týdenních mohly být i jednodenní. Vše to jsou domluvy Duše s těmito úžasnými bytostmi, aby nám pomohli zvládat energie a Světlo, které na Zemi putuje ve velmi silných dávkách.

S títmo krystalem zde přichází také komunikace s touto sférou a pro mnohé také předání konkrétní zprávy nejen osobní, ale taky pro kolektivní události z jejich úrovně vnímání. Vnitřní trojúhelníky ukazují na propojenost těchto bytostí s Arkturiány, kteří je právě povolali na Zemi jako další pomocníky Světla.

V krystalu jsou také akášické vrstvy, pro pochopení této sféry, ke které má přístup každý z nás. Kde můžeme najít ty nejhlubší odpovědi na naše otázky, či požádat akášické mistry, aby nás navedli, ukázali nám cestu jak s Akášou pracovat opět nejen pro dobro nás samých, ale i lidí, kteří k nám přijdou pro pomoc...

Všichni jsme součástí tohoto velkého Projektu Země, všichni můžeme přispět naším konáním, našimi myšlenky a energiemi. Je zde mnoho hvězdných bratrů a sester, kteří vám každý den pomáhají. Vnímáte nás, komunikujete s námi, nasloucháte nám... a pak o sobě opět pochybujete...

Věřte především sobě, své síle, svému vedení, svému Srdci. Vše ostatní se zkrátka děje... 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ