Plazmatický růženín

Vyprodáno

Nádherný až průsvitný plazmatický růženín plný světla a krásných vibrací do prostoru vysílá kódy a energie Lásky, té ryzí, čisté a Bezpodmínečné. Lásky, která je projevem Zdroje ve všech jeho formách, lásky, které léčí, lásky, která otevírá, která ukazuje kým Jsme. Že jsme všichni propojeni skrze naše nádherné Srdce jako jedno My Jsme. Propojení se Srdcem matky Země, s naší zemí, rodinou, s naší galaxií, s naším vesmírem.

Že můžeme vnímat různé esence, různé lidi, národy, hvězdné bytosti, kterým nemusíme rozumět, nemusíme správně chápat, co nám chtějí sdělit, avšak si to vše můžeme předat a pochopit naším srdcem, které zná jakýkoliv jazyk Vesmíru.

Růženín je vhodný do domova jak pro osobní práci, tak také pro všechny ostatní, neboť šíří se jeho světelné paprsky daleko. Je krystalem nejen do rodiny, ale také do větších prostorů, organizací, firem, jako krystal, který bude zářičem a podporou, léčitelem na seminářích, kruzích nebo důležitých jednáních.

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést, do tohoto krystalu právě můžeme energeticky vstupovat a nechat se poléčit a načerpat energii, ale zároveň můžeme ,,uvidět,, to, co nám skrze krystalického mistra bude ukázáno.

Růženín nás otevírá Lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podstatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru.

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je růženín krystal vhodný pro ženy, i muže, kteří se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. Otevírá srdce, pochopení a důvěru, abychom znovu věřili v Lásku, více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

Růženín má plošku, aby krásně stát a má 1,35 kg


2 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ