Pouštní růže

Vyprodáno

Nádherná velká pouštní růže do prostoru, která se vyvíjí svou úžasnou cestou při střídání vysokých a nízkých teplot v poušti...

Samotná energie těchto pouštních růží je úplné uvnitřnění a léčivý klid, který se hodí jak v těžkých obdobích našeho života, tak je dobrým průvodcem při meditacích a vytvoření klidného domova. 

Je to krystal, který silně harmonizuje prostor a pomáhá v domově ukotvit zemský aspekt... Je to pocit domova, stabilita, bezpečí, teplo a klid.

Může být použit také do prostoru do ordinací, konzultací apod. kde předává klid a důvěru v otevření sebe sama.

Energie růže je silně propojena se Zemí, ukotvením a svedením - čištěním veškerých nízkovibračních energí z našeho těla a našeho aurického - energetického pole.

Mnoho lidí volá v tuto dobu pouštní růže. Je to naprosto nenápadný kámen, který si prošel svou silnou cestu a mnohé nám může předat. Je zde předání pocitu stability, bezpečí a důvěra v ŽIVOT. Ať jsou silné větry nebo se zdá, že se život zastavil, je to určitá etapa života a ta je v pořádku a I ta jednou pomine...

Najdi ticho ve všem, co tě obklopuje, to ticho vychází zevnitř TEBE.

Růže má nádhernou a velmi zvláštní energii, doporučuji ji držet v rukou, její tvar má podobu okvětních plátků růže a tak sám o sobě tvar a vzhled vám může předat víc, než se na první pohled jeví.

1,83 kg

1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ