Prastará Křišťálová laserová hůlka - 22 cm

Vyprodáno

Nádherný prastarý laserový křišťál, který v sobě nese velmi silné energie a také hlubokou modrost Země i Vesmíru, zároveň se jedná o zpívající křišťál, jenž do okolí předává své vysoké vibrace, jenž se šíří prostorem. Tyto zvuké vibrace rozkmitávají a aktivují v nás části, které pomáhá ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Čím víc tento krystal užíváme, tím se stává silnějším.

Laserové krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Nádherná surová křišťálová hůlka, která v sobě také nese moudrost, neboť je to krystal, který už cosi zažil a je nám tak schopný předat svoji nasbíranou moudrost.

Laserový křišťál v sobě koncentruje obrovské množství energie a dokáže vyslat velmi silný laserový paprek. Proto tento krystal je vhodný pro někoho, kdo s krystaly už pracuje, nebo si rozpomíná na to, že už s krystaly pracoval.

Laserový křišťál můžete použít jako léčitelský nástroj, uvolňovat s ním z našeho pole veškeré energetické šňůry, které máme k určitým ,,nezdravým,, věcem, ale také partnerské šňůry s osobami, se kterými jsme se sexuálně, či energeticky sdíleli.

Zobrazuje nám přebírání cizích energií a naše ztotožnění s věcmi, či programy, které jsou od druhých lidí, ale my je příjímáme do svého pole, a tím pádem za své. Krytal od nás dokáže odklonit tyto ,,cizí,, energie, abychom skutečně pocítili sami sebe a to jak věci máme.

Jaho laserový paprsek dokáže prostupovat veškerou energii, vibraci, dokáže narovnávat posvátnou geometrii do své zdrojové podstaty. 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ