Prastarý chrám Moudrosti + Lemurie + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný prastarý křišťál jako chrám Moudrosti, která jde až do laserových paprsků silného koncentrovaného světla. Navíc tento moudrý chrám prostupují Nové lemurské krystaly, jakožto i nositelé strážců záznamů. Setkává se tak prastará Galaktická moudrost s Lemurským Vědomím a energie, jenž na Zemi byly dostáhnuty. 

Takovéto krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Koncentrují v sobě obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný světelný laserový paprek.

Křišťál v sobě nese hlubokou moudrost věků skrze prostory Země i Galaxie, je to nalazení se na Pravdu a vyšší záměry, pochopení událostí, které se nám na první pohled nemusí líbit. Učitel, který kráčí po našem boku a pomáhá při rozpomínání si na naše dary, schopnosti a vše, co nyní k nyní přichází, abychom aktivovali to, co nese v sobě za dary a začali je používat. Pomáhá nám celkově při aktivování telepatie, nalazení se na Vyšší energie, komunikaci se světelnými pracovníky, při propojení s Vyššími Já.

Takovéto krystaly umí uvolňovat z našeho pole veškeré energetické šňůry, které máme k určitým ,,nezdravým,, věcem, ale také partnerské šňůry s osobami, se kterými jsme se sexuálně spojili. Tyto šňůry nás mohou ovlivňovat a je pro nás tak těžší pocítit, kdo plně JSME. Můžeme se tak navnímat i na propojení s naší hvězdnou sférou, rodinou duše, všude kde máme nějaké body propojení. 

Zároveň s používáním tohoto krystalu jsme vyzýváni propojit s Novými energiemi skrze naše tělo - naše Vědomí, a tak napravit v přítomnosti energie ,,minulosti,,. 

Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií.

Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčné paměti, energetických těl...osovobození se.

Svoboda.

S krystalem můžeme pracovat tak, jak ucítí naše srdce, neboť nese všechny paprsky a zároveň univerzální energie jakou všechny křišťály mají. Jedná se zároveň o pracovní krystal, který můžeme používat i při terapiích, čteních pro ostatní lidi.

2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ